Yatakta En İyi Burçlar

Yatakta en iyi burçları Terazi, Yay, Boğa ve İkizler olarak öncelik haline getirebilir. Terazi sürekli denge arayışı içinde en mükemmel performansını sergilemek isteyecek ve o uyumu yakalayana kadar müthiş bir efor sarf edecektir. Yay’ın ateş grubuna ait olan ruhu olduğu her yeri ateşe verecek kadar ateşlidir. Doğasından gelen estetik Yatakta En İyi Burçlarduruşu ve de asi bakışları ile kendine çekecek ve sizi en güzel şekilde zehirleyecektir vücudunda. Boğa sevişirken meydan okur karşısındakine.

Yatakta En İyi Burçlar Hangileridir Sorusuna Cevap Arıyor İseniz ?

Eğer maceralı bir savaşa hazırsanız hiç beklemeden koynunda soluğu alın bir Boğa’nın. İzin verin sizinle savaşsın. Hayranlığınızı belli edin. İkizler rahat tavırları ile yatakta davetkar olup olmadığını bile önemsemezken, siz bu rahatlığa kapılıp gidersiniz farkında olmadan.

Yatakta kolayca ikna edebilirsiniz bir İkizleri eğer mutluysa partneri ile. Yazılanlar diğer burçların yatakta iyi olmadıkları anlamına gelmez. Yengeç sürprizlerle doludur. Hiç beklemediğiniz anda cebinden bir zar çıkarır ve hadi buyurun oyuna. Oğlak yenilgiyi kabul etmez, bırakın nasıl istiyorsa öyle şahlansın yatakta. Koç ihtirasını kontrol Yatakta En İyi Burçlaredebilirse en tutkulu yatak partneriniz bile olabilir.

Aslan sevişirken en çok fantezi kuran burçlardan biridir. Konuşun onunla minik minik harflerle. Kova keyfine geldiği gibidir yatakta. Birden sırtını dönüp yatabilir ya da siz uyurken kendinizi avuçlarının arasında bulabilirsiniz. Başak için önce partnerinin hijyeni, sonra yatak hijyeni çok önemlidir. Eller de yıkanmışsa keyifli bir yatak saati başlayabilir. Uzun uzun öpmeye bayılır bir Başak.

Balığın gözlerinin içine bakarak sevişin, çok hoşuna gidecektir. Sizi kolları arasına alacak, öpüp koklayacak bir yandan da yavaş yavaş sizi sekse hazırlayacaktır. Akrebi yatakta önce izleyin. Ne yapacağını bilmez tavırları biraz çocuksu gelecek, sonra çekici bir hal almaya başlayacak ve de kendinizi baştan çıkmış bulacaksınız.

One thought on “Yatakta En İyi Burçlar

  • 14/08/2017 tarihinde, saat 16:33
    Permalink

    Yay burcuyum erkeğimi oldukça mutlu ederim hem özel hayatta hemde normal yaşantımızda hiç bir zaman negatif oflayan puflayan insan olamadım

Yorumlar kapatıldı.