TSC TTP-344M Pro

TSC ürünleri arasında 300 dpi yüksek çözünürlükğe sahip olan kaliteli baskı işlemi yapabilen barkod yazıcı modellerindendir. TSC TTP-344M Plus yüksek ölçekli baskı işlemlerinin üstesinden gelebilmesi için dizayn edilmiş olan 32 bit mimariye sahip performanslı işlemcisinin desteğiyle etiket üzerine saniyede 152 mm hızda baskı yapabilmektedir. 4 MB Flash bellek ve 8 MB SDRAM veri saklama kapasitesi ile seri baskı performansını desteklemektedir. Üretimin verimliliğini sağlamak için ribon kapasitesi arttırılmış olan TSC TTP-344 M Plus, 600 metre uzunluğuğa sahip şeritlerle ve kalın etiket rulolarla birlikte kullanılabilmektedir. Geniş LCD ekranı ile baskı işleminin standart yönetimi kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Seri ve paralel portuyla birlikte, yüksek hızlı USB portu beraberinde gelen bağlantı arabirimlerindendir. TSC TTP-344M Plus yazıcıda opsiyonel olarak ethernet modülü ilave edilerek sistem ağı üzerinden kullanıcının kontrol edilebilme özelliği kazandırılabilmektedir.

Teknik Özellikleri

TSC TTP 344 M barkod etiket yazıcı zor şartlarda üstün dayanıklılık özelliğiyle çalışabilen bir yazıcıdır. Bu yazıcılar ribonlu baskı yazdırım ve ribonsuz baskı yazdırım özelliğiyle birlikte çalışabilmektedir. Çözünürlük kapasitesi 300 dpi 12 nokta mm2 dir. Baskı hızı 152 mm sn dir. Baskı ağzı en fazla 104 mm dir. Baskı uzunluğu 1016 mm ye kadar uzanabilmektedir. IEEE 1284 yüksek hızlı paralel, Seri RS 232, USB 2.0 tam hız özellikleri ile diğer aygıtlarla birlikte bağlanabilmektedir. Codabar, Code 39, Code 93, Code 128 subsets A/B/C UPC-A,UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC-A with 2 or 5 digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5 barkod kodları ile birlikte uyum kazanmaktadır. Data Matrix, MaxiCode, QR Code, PDF 417 2D barkod kodları ile birlikte uyumlu olarak çalışabilmektedir. Kullanıcının isteğine bağlı olarak RF-ID kit, Standart kesici, Endüstriyel kesici, Dahili sarıcı özellikleri ilave edilebilir. Boyutları 505 mm, 308 mm ve 270 mm ebatlarındadır. Ağırlığı etiketsiz ve ribbonsuz 15 kg dır.

TSC nin gelişmiş teknolojiye sahip olan ürünü TTP 344 M barkod yazıcı nın bir yıllık garanti hizmeti TSC firması tarafından yapılmaktadır. Ürünle beraber anlatım kılavuzu, yazılım cd leri garanti belgesi kullanıcıya teslim edilmektedir.