Toshiba EX4T2 Barkod Yazıcı Fiyat Bilgisi

Toshiba EX4T2 Barkod Yazıcı endüstriyel yazıcı modellerindendir. Yazıcı endüstriyel yazıcı modelleri arasında baskı kalitesi yüksek olan yüksek performanslı ve son derece dayanıklı bir üründür. Sizler de yatırımlarınızın getirisini düşük maliyetli baskı çözümleriyle uzun dönemler boyu en yüksek seviyelere çıkarın. Yazıcı işletmelerin tasarruf etmeleri amacıyla yüksek kalitede ekonomik endüstriyel bir ürün olarak üretilmiştir. Sizler de mevcut yazıcılarınızı Toshiba EX4T2 Barkod Yazıcı hemen değiştirerek çözünürlük özelliği daha fazla olan ve çok yönlü baskı uygulamalarına sahip olan bu yazıcıdan faydalanabilirsiniz. Benzer rakiplerini bu özellikleriyle geride bırakarak endüstriyel yazıcı modelleri olarak en iyiler arasında yerini almaktadır. Yazıcıda baskı genişliğini en fazla 104mm ye kadar ayarlayabilirsiniz. Saniyede 304mmlik seri yazdırma özelliğiyle baskı sürecinizde ihtiyaç duyulan zamanı daha kısa hale getirmektedir. Medya hacmi ve yüksek ribon özelliğiyle üretim sürecinizde yaşana duraksamalar minimize edilmektedir. Cihaz 600m uzunluğundaki şeritlerle çalışabilmektedir.

Çift katmandan oluşan dayanıklı sert plastik kasası geniş olarak açılabildiği için bakım ve temizliği kullanıcı tarafından kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca geniş açıyla açılması ribon ve kâğıt ruloların değişimini daha pratik hale getirmektedir. 16MB DRAM ve 32 MB Flash hafızasına sahip olduğu için yüksek boyutlu işlem dosyalarınız kolaylıkla depolanabilmekte ve yazdırma sürecinizi hızlandırabilmektesiniz. Cihazda Ethernet ve USB girişi bulunmaktadır. Ayrıca isteğinize bağlı olarak paralel, seri, kablosuz LAN, RTC ve USB Host bağlantı çeşitlerini ekleyebilirsiniz. Direk termal ve termal transfer olmak üzere iki çeşit baskı yöntemi bulunan cihazla artık etiket ve barkod yazdırma işlemleriniz çok daha kolay ve pratik hale gelecek.

Fiyat olarak ortalama 950 $ + KDV‘ ye satılan bu ürün online satış sitelerinde mevcut değildir. Ürün endüstriyel olduğu için sadece barkod sistemleri satışı yapan firmalarda bulunmaktadır.