Toshiba B-SA4TP Barkod Yazıcı

Toshiba B-A4TP yüksek çıktı kalıtesi ve her türlü baskı için mükemmel bir çözümdür.Çok yönlü dizaynı ve RFID seçenekleri gibi geliştirilmiş bir çok fonksiyonelliği ile kendini kabul ettirmiş kaliteye sahiptir. Ergonomik tasarımı sayesinde toshiba B-A4TP sessiz çalışılan ofis ortamına rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Yoğun iş temposunda , mükemmel baskı kalite sayesinde tüm iş ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Standart endüstriyel bir yazıcıyla aynı performansa sahip olmaktadır. Örneğin ; masaüstü yazıcı, yüksek hızlı baskı olanağını ve gelişmiş çıktı kalitesini geniş bir ağ bağlantı arayüzü seçenekleriyle kullanıcılara hizmetini sunar: paralel, USB 2.0 ve dahili LAN standart; seri, wireless LAN ve RFID arayzüleri (UHF) opsiyonellik özelliği gibi.

Toshiba B-A4TP serisi toshiba olan veya olmayan sistemleriyle de uyum sağlayabilmektedir ve bu sayede  güçlü BCI özelliği ile B-SA4 TPCL veri akışı olmadan da yüksek baskı kalitesiyle hiç bir fark olmaksızın  sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmektedir.

Gelişmiş iç mekanizmaları sayesinde yükleme işlemleri çok kolay ve pratik olmaktadır. LCD ekranına sahip olduğu için takip edilebilir ve bu LCD ekranından kolay takip edilebilir menüsü ile BSA-4’ün kurulumu ve kullanımını rahatlıkla sağlanabilmektedir.

200 dpi’lık yazıcı kafasına sahip olup istenildiği takdirde 300 dpi’lık yazıcı kafasıyla yükseltilebilme seçeneğine sahiptir.

Toshiba’nın Yazılımı ve Malzemeleri önceki modelleri ile uyumluluk göstermektedir .Bu tarz yazıcıların var  olan sarf malzemesi stoğunun değiştirilmesine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Gelişmiş yapısı sayesinde ana parça ların bulunmasında sorun çıkmaz. Rulo tutucuları ve kafa yapısı rahatlıkla çıkarılabilir ve bu sayede bir mühendise ihtiyaç duyulmadan kullanıcılar yazıcının bakımını kendileri yapabilirler.Böylece bakım masraflarından tasarruf etmiş olurlar.

 

Kompakt ve Dayanıklı

Ön tarafından açılabilme özelliği ve üst kısımdann yükleme yapılabilme olanağı ile B-SA4 kompakt dizayna sahiptir ve alternatif olarak  metal ya da plastik kaplama seçenekleri ile ofislerde ergonomik ve zorlu çalışma şartlarında dayanıklılığa sahip olma özelliğini taşır. Yapılandırma konusunda çok esneklikler gösterir. Masa üstünde ve endüstriyel alanlarda  pek çok baskı uygulamasıyla uyumluluk sağlayabilir. İçerisinde barındırdığı cutter ve peel-off modülleri ön kapağın içine yerleştirildiğinden dolayı yazıcı kompakt yapısını korur.

 

SNMP Araçları

B-SA4 serisi barındırdığı pek çok olanakları ile beraber Merkezi Ağ Yönetim Paketi ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulur.

•    Tüm SNMP yazıcılar IP adreslerinden ve seri numaralarından kullanılarak ağ üzerinden kontrol etme imkanı sağlar

•    Ağ üzerinden güncellenme ve format imkanına sahiptir.

•    Ağ üzerinden her yazıcıya hakim olunabilir ve olası bir aksaklık anında sorun çözümü için yazıcıya bağlanabilir.

 

RFID

Toshiba firmasının en son teknoloji donanımlı tüm yazıcıları RFID imkanına sahiptir. Ayrıca kullanıcılara RFID modulu alternatifi sunulur.Bu sayede işletmelerin ileride olabilecek ihtiyaçlarına da teknolojisi ile cevap vermiş olur.

 

Bir cevap yazın