Toros Üniversitesi Torsem

Torsem, açık anlamı ile Toros Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi olarak adlandırılmaktadır.

Toros Üniversitesi, sürekli gelişim politikası kapsamında belli bir eğitim merkezinden mezun olan kişilerin, sabit eğitime maruz kalarak, eski bilgilerin etkisinden kurtulup, sürekli kendilerini geliştiren, son dünya teknolojileri ile yenilenmelerini gerekli kılan bir araştırma ve eğitim merkezi olan Torsem’ i hayata geçirmiştir.

Sadece Toros Üniversitesi öğrencilerini kapsamlarında bulundurmayarak, diğer tüm birey ve kamu kurum ve özel sektör firmalarını kucaklamış, hepsinin dünyaya yararlı ve daha faydalı olabilmelerini sağlamak adına bu projeyi başlatmıştır.

Toros Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, eğitim, araştırma, inceleme ve danışmanlık gibi birçok hizmet ve destek olanağını hem kendi üniversite öğrencilerine hem üniversite dışı bireylere hem de tüm kamu kurum ve kuruluşlarına vermeyi amaç bilmiştir.

Öncelikle mersin ili olmak üzere tüm Türkiye’ye katkı sağlamak amacında olan Torsem, çağdaş dünya şartlarında iyi yerlere gelmeyi, üniversite yönetimi, çok değerli akademisyenlerimiz ile dürüstlük, nitelik, geleceğe dönüklük, yenilik ve sürekli gelişme ilkeleri çerçevesinde tamamlamaktadır.

Kısacası Torsem amacı, üniversitelerdeki en doğru ve en gelişmiş bilginin, hızlı bir şekilde yaygınlaşarak ülke içerisinde uygulanmasını ve çağdaşlık yolunda ileriye gidilmesidir.

Torsem eğitimleri, belli bir yer ve zamanda, uluslararası son teknoloji bilgi ile eğitimlerini katılımcılara takdim ettiği, çok kapsamlı sertifikalar ile sonuçlanmaktadır.

Sizlerde yenilik ve gelişmişlikten haberdar olmak isterseniz, en kısa sürede Torsem’e bekleriz.