Toros Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Toros Üniversitesi, İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nin amacı toplum için gerekli olan yönetici adaylarını ve iktisadi anlamda bilgiye sahip kaliteli personel adaylarını yetiştirmektir.

Toros Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi kendi içinde birbirinden farklı bölümleri barındırmaktadır. Türk toplumuna fayda sağlayacak olan önemli bölümler ise

İktisat Bölümü

İşletme bölümü

Uluslararası Ticaret bölümü

Psikoloji bölümü olarak sıralanmaktadır.

Sizlerde Toros Üniversitesi’nde okumak ve bu üniversite içerisinde İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’ne gitmek istiyorsanız.

Ya İktisat Bölümünü tercih ederek, birçok kamu kuruluşunda İMKB, maliye bakanlığı, enerji bakanlığı, müfettiş, uzman, ekonomist, denetmen, bankacı gibi meslekleri tercih edeceksinizdir

Ya İşletme Bölümünü tercih ederek, bankacı, mali müşavir, finansçı, muhasebeci, özel şirketlerde yönetici veya kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Ya Uluslararası Ticaret Bölümü’nü tercih ederek, uluslararası ve küresel şirketlerde büyük pozisyonlarda yöneticilik yapabilir ya da kendi işinizi kurabilirsiniz.

Yâda Psikoloji bölümünü tercih ederek hastanelerde, üniversitelerde veya kendi büronuzu açarak paranızı kazana bilirsiniz.

Toros Üniversitesine ait olan İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nden hangi bölümü seçerseniz seçin okuldan aldığınız doğru ve gelişmiş güncel bilgiler ile mezun olur olmaz kendinize direk iş bulabilirsiniz. Şimdi seçim sizin, bence gerçekten yapmak istediğiniz işi seçin.