Sigortalı Halı

Mekânlarımızın bize gülen yüzüdür halı. Evlerimizin, işyerlerimizin elbisesi, süsüdür. Tarihten bu yana hep ayrı bir önem taşır kültürümüz için. Kimisi ipek, kimisi yün; kimisi kökboyalı, kimisi de bunların dışında kalan özelliklere sahip. Ne olursa olsun, hangi özellikte olursa olsun halı bizim için değerlidir, önemlidir.

sigortali-hali Dünyada var olan her şey gibi halı da değişiyor. Üstelik bu değişim birçok alanın tersine müspet yönde bir seyir izliyor. Royal markası, halıya en özel yenilikleri katan firmaların başında geliyor. Halıdaki kültürel birikimimizi modern çizgilerle bir potada eriterek beğeni imbiğinde damıtmış ve müşterisine sunmuş. Sıra dışı ve alışılmışın dışındaki motifleri gergef gergef işlemiş halıya. Yetmemiş, bir de halıda sigorta dönemini başlatmış. Halılarımızın başına gelebilecek her türlü tehlikeye karşı bire bir değişim garantisiyle halılarımızı garantiye almış. Değer kattığı halı kültürümüzün bu yolla da değerli kılınmasını, değerli kalmasını sağlamış.

İşine değer veren başta müşterisine değer verir. Önce müşterinin zevkini ve beğenisini cezbetti. Sonra yaptığı bu sıra dışı yeniliklerle müşterisinin ne kadar değerli olduğunu ispatlamış oldu.