Posbank A9 Barkod Yazıcı

posbank-a9Barkod yazıcı cihazları genel olarak en çok hastanelerde görmekteyiz sanırım. Çünkü daha hastaneye ilk giriş anımızda hasta kaydı adı altında bir çok bandrol vermekteler elimize. Ayrıca bu süreç talep edilen her tetkik için de tekrarlanmaktadır. Bu nedenledir ki bazı barkod yazıcısı üreten firmalar sadece hastanelere ithafen ürün üretimi gerçekleştirmektedirler. Çünkü bu sektörde oldukça ileri düzeylerde barkod yazıcı yada etiket kullanılmaktadır. Hastanelerdeki yoğunluğu düşünürsek öncelikli olarak hız ön plana çıkmaktadır. Başvuran kişilerde sirkülasyonu sağlamak amacıyla hızlı bir cihaza ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca da bu sirkülasyona oranla da ekonomik olması gerekmektedir. Sarf malzeme değişimi yada etiket yükleme işlevi de oldukça kolay olmalıdır.

Posbank A9 barkod yazıcı da yüksek ölçekli satış gerçekleştiren işletmeler ve hastanelerde kullanılmak üzere kaliteli baskı çözümleri sunmaktadır. Yazdırma hızı oldukça yüksek olan  A9 barkod yazıcı aynı zamanda da bu hızına rağmen oldukça sessiz çalışmaktadır. Çok pratik bir şekilde açılabilmek üzere tasarlanmış kapağı sayesinde oldukça hızlı bir şekilde etiket yüklemesi yada değişimi gerçekleştirilebilmektedir. Özel tasarımlı fontlarının sayesinde baskısı yapılan karakterler etiket üzerinde oldukça kolay okunabilmektedir. Baskı mantığı direkt termal baskı olduğu için Posbank A9 barkod yazıcının baskı maliyeti sıfıra yakındır.  A9 barkod yazıcının sesli alarm sistemi sayesinde oluşabilecek olumsuzluklarda kullanıcısını uyararak erken çözüm üretmektedir. 203 dpi çözünürlüğü olan  barkod yazıcı 74 mm’ye kadar bir yazdırma genişliğine sahiptir. Hem seri, hem paralel hem de USB portları sayesinde sistem dışı cihazlara da kolaylıkla bağlanabilmektedir. Ayrıca Ethernet kartı sayesinde de ortak ağlarda kullanılmaktadır. Bu sayede de tek bir kullanıcıya bağlı kalınmaksızın işlem yapılması mümkün görünmektedir. Ayrıca barkod yazıcı Wi-fi ağı ile de donatılabilmektedir.

Posbank A9 barkod yazıcı 1 kilo ağırlığı ve şık görünümü ile kullanıcılara olumlu etki ederken kolay taşınabilir olması da ayrı bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli bir baskı uzunluna sahiptir. 220 mm/sn baskı hızına sahip olması da  A9 barkod yazıcının tercih edilebillirliğini üst düzeye çıkmaktadır.