Oyun Oynayarak İnternette Para Kazanılır Mı?

İnternette vakit geçirmeyi seviyorsanız ki günümüzde artık pek çok şeyi internet üzerinden yapmaktayız: neden para da kazanmayasınız?

Gazetemizi internetten okuyoruz, araştırmalarımızı internetten yapıyoruz ,internet üzerinde çalışıyor hatta iş yoğunluklarımızın arasında alışverişlerimizi bile sanal marketleri kullanarak yapıyoruz. O halde boş vakitlerinizde, oyun oynayarak internette para kazanmamanız için hiçbir sebep yok. Yeter ki ne oynamak istediğinizi bilin.

İnternet üzerinden oyun oynayabileceğiniz ve ek gelir de elde edebileceğiniz pek çok oyun var. Marketglory, Goldentowns bunlardan bir iki tanesi sadece. Bu örneklerden Goldentowns’dan bahsedecek olursak; oyun gerçek bir strateji oyunu. Web tabanlı bir oyun olup ,oyun size savaşarak, şehri geliştirerek ve ticaret yaparak pek çok gerçek yaşam stratejileri sunuyor.

Goldentowns oyununun amacı:Kurulan şehir veya kasabanın üretken olması,her anlamda başarılı olması,diğer kasabalarla veya şehirler ile iyi etkileşim halinde olması,savaşmak ve ticaret yapmak. Level şeklinde ilerleniyor ve belli bir level’a gelince altın madeni yapıyorsunuz.Oyunda altın da çıkartabilirsiniz, altın alıp satabilirsiniz de.Eğer biraz riske girerim derseniz, kısa vadede para kazanmak ve kazanç sağlayabilmek için hisse alıp satabilir, halka açılabilirsiniz.

Goldentowns oyunu, 24 ayar altınla destelenmekte olan bir oyundur. Siz ödemelerinizi pek çok şekilde alabilirsiniz. Paypal, banka hesabınıza aktarım, western unıon bu ödeme yöntemlerinden sadece birkaçıdır.

Eğer siz de şehirleri inşa etmek, ticaret yapmak, savaşmak, altın madenlerinde çalışmak, altın alıp satmak ve bu şekilde gerçek yaşamın içinde bir oyun oynamak isterseniz ve tabii ki para da kazanmak, işte bu oyunu oynayabilirsiniz.

Bu oyun İnternetten para kazanmak için oynayabileceğiniz oyunlardan sadece birine örnek. Oyun oynayıp, kazanabileceğiniz daha pek çok oyun mevcut.

Bol kazançlar.