Motorola MC9090-S El Terminali

Motorola MC9090-S mobil bilgisayar özellikli bir ürün olup aktif çalışma gerektiren işlemlere uygun çözüm seçenekleri sunmakta, personele esneklik ve verimlilik sağlamaktadır. Motorola MC 9090 S el terminali dayanıklılığı oldukça genişletilmiş bir model olup 1.8 metre mesafeden kaza ile düşme gibi durumlarda dahi çalışma performansından ödün vermemektedir. IP64 dayanıklılık kalitesi ile havada uçuşan ufak parçacıklardan, nem ve sıvıdan kesinlikle etkilenmemektedir. Motorola MC 9090 S’in uyumlulukla çalıştığı mobil işletim sistemleri Microsoft Windows CE. NET. ve Microsoft Windows Mobile 2003 sürümleridir. 3.8 inch genişliğe sahip renkli veya tek renkli olarak seçilebilir ekran özelliği bulunmaktadır. Yüksek performanslı işlemcisi ve düşük güç tüketimiyle çalışabilmenin yanında yüksek hız isteyen uygulamalarda başarıyla çalışabilmektedir. Yoğun operasyonlarda yüksek performansı sayesinde maliyetleri en aza indirmiş olup iş gücünden de tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca dayanıklı yapısı ile zor şartlar altında oluşabilecek sorunlar düşünülerek tasarlanmıştır oluşabilecek aksaklıklar en aza indirgenmiştir.

Teknik Özellikleri

Motorola MC 9090 S bir el bilgisayarının sahip olması gereken tüm özellikleri içerisinde barındırmıştır. Intel işlemci özelliği uygulamaları hızlı bir şekilde çalıştırmasını sağlamaktadır. Intel Xscale Bulverde işlemcisi nin 624 Mhz lik hız yapısı vardır. Bu özellik sınıfının diğer modellerine oranla oldukça yüksektir. Ekran özelliği 3.8 inc olup ekran çözünürlüğü QVGA özelliklidir. Bağlantı seçenekleri arasında Buletooth, USB, RS 232 ve Wlan özelikleri kullanılabilmektedir. Wlan özelliği ile cihaza her zaman ulaşılabilmekte uygulamalar kontrol edilebilmektedir. Ağırlığı bataryası da dahil olarak 652 gramdır. Çalışma ısı dayanıklılığı -20 C derece ile +50 C derece aralığındadır. Soğuk hava depolarında, soğuk ve aşırı sıcak iklim şartlarında kesinti yaşatmadan çalışabilme özelliğine sahiptir. Saha alanlarında, perakende satış işlemlerinde, kurumsal şirketlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Tuş takım özelliği 28-38 tuş alpha ve opsiyonel olarak 38 tuş numerik özelliği içermektedir. Boyutları 0.01 cm, 9.1 cm, 5.8 cm ebatlarındadır.

Motorola MC 9090 S el bilgisayarı hafifliği, ince ve şık tasarımıyla özellikleri dışında görünümü ile de başarı ile dizayn edilen bir üründür. Uzun süreli yoğun operasyonlarda rahat kullanımı sayesinde kullanıcıyı yormaz eline zarar vermez. Kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. Motorola markasının güvencesiyle piyasaya sürülen bu ürünün garantisi iki yıl olup opsiyonel olarak beş yıla çıkarılabilmektedir.

Bir cevap yazın