MOTOROLA MC67 EL TERMİNALİ

Motorola markasının tasarlayıp piyasa sunduğu MC67 el terminali her yönüyle kullanıcılarının isteklerine yanıt veren son teknoloji ile üretilmiş bir el terminalidir.

Günümüzde hızla gelişmekte olan teknoloji ile birlikte iş kollarındaki hızlı gelişim ve çalışma sisteminin hızla değişmesi ve buna bağlı olarak her daim yapılması gereken işlemleri en kısa süre içinde gerçekleştirme isteği birçok markanın şirketlere ve kullanıcıların isteklerini karşılayacak el terminalleri tasarlayıp üretmesine sebebiyet vermiştir. Şirketlerin ve kullanıcılarının istekleri doğrultusunda gelişim göstermiş olan MC67 el terminali de yapılması gereken işlemin en hızlı şekilde güvenli ve doğru bir yol ile yapılmasını amaçlamıştır. Bunların yanı sıra işletmelerin sistemlerinde bulunmakta olan bilgilere kolaylıkla ulaşabilme imkânı sunan MC67, her çeşit farklılıktaki barkodları kolay ve hızlı bir şekilde okuma imkânı sağlamakta ve gerekli dosyaları kaydedebilme olanağını kullanıcılarına sunmaktadır. Kullanıcıların istem dışı yere düşürme korkuları göz önüne alınarak düşmelere karşı da maksimum sağlamlık göstermektedir.

 

Çift çekirdekli olan MC67 el terminali geniş ve renkli dokunmatik ekranı ile kullanıcıları tarafından cazip görülmekte olan el terminalleri arasında yer almıştır. Birçok işlemci sistemini de kendisinde barındıran MC67, Wifi özelliği ile kullanıcısının gerekli veri aktarımını hızlı ve güvenli bir şekilde kolaylıkla yapmasını sağlamaktadır. Bu el terminali kullanıcısının yapması gereken işlemi tamamlayabilmesi için gerekmekte olan her şeyi kullanıcısına sunarak en ağır çalışma ortamlarında bile maksimum güven ve hız imkânını kullanıcısına sunmaktadır.

Motorola El Terminali Teknik Servisi ve Motorola El Terminali Fiyat (Satış) için  >> BURADAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ