En Hızlı Etiket Sarıcı Makinası

İşletmenizde barkot yazıcılar için ihtiyaç duyulan bir aparat olan etiket sarıcılar zamandan tasarruf edip iş akışınıza daha da artıracaktır. İşlemleriniz ayrı ayrı yapılıp zaman kaybetmekten öte tek bir platformda birleştirilip iki işi aynı anda ve daha kısa zamanlarda yapmak daha akılcı ve mantıksal olacaktır. Etiket sarıcılar baskı işlemlerini yaparak işletmelerin ihtiyaç duyduğu zamandan tasarruf yapacaklardır. Bu sayede daha verimli bir iş akışına sahip olacaksınız. T10 her türlü yapı ile uyumlu olmaktadır. Yüksek hızdaki barkot yazıcılar ile uyumlu olması da hızlı bir şekilde baskı yapmayı mümkün hale getirmektedir. Bu sayede baskı işlemleri hızlı bir süreç içerisinde yürütülmektedir.

Bu makine sayesine işletme giderleriniz daha da azalacaktır. Bir insan gücünün yerini bir makine aldığı için daha verimli bir sürece sahip olursunuz. Etiketler sarılırken bu cihazdan kaynaklanan herhangi bir sorun ile karşılaşma riski yoktur. Göbek çapını istediğiniz gibi ayarlayıp, manuel veya otomatik hız seçeneğini kullanabilirsiniz. 12 cm genişliğe kadar olan etiketler bu cihaz sayesinde kolay bir şekilde sarılacaktır. 26,40,50,76 gibi göbek çaplarına sahip olan makine tüm barkot okuyucular ile uyumlu bir yapıya sahip olmaktadır.

Bir diğer özellik ise bu makine otomatik gerginlik özelliğine sahiptir. Bu özellik etiketlerin sıkı bir şekilde sarılmasını sağlamaktadır. Sarım süreci boyunca etiketler hiçbir şekilde gevşemeden bu mekanizma sayesinde sımsıkı bir şekilde sarılır ve buna göre kendisini ayarlar. Servo motora sahip olduğunda iki işi tek bir iş gibi yapar. Barkotlar basılırken sarımınız da yapılır. Görüldüğü gibi iş süreçleri adına büyük bir önem teşkil eden bu yapıların önemi yadsınamayacak derecede büyük olmaktadır. Daha verimli bir süreç için T10 ideal bir çözümdür.