Catchwell MC3000 El Terminali

Catchwell MC3000 Microsoft Windows CE 4.2 işletim sistemi destekli, ergonomik dizayna sahip el terminali cihazdır. Genellikle Postalama ve ulaştırma servisleri için kullanıma hazır olup dağıtım endüstrisi uygulamalarına yönelik bir cihazdır. El ile kolay kavranıp taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır. Catchwell MC3000 el terminalinin öne çıkan önemli özellikleri arasında CDMA-EVDO, GSM/GPRS, kablosuz LAN, bluetooth teknolojileri yer almaktadır. Catchwell MC 3000 tek boyutlu barkod sembolleriyle birlikte karekodları da okuyabilme özelliğine sahiptir. Ürünle birlikte tabanca şeklinde ürün taşıma aparatı, araç cradle aparatı ürün kutusu içerisinde yer almaktadır. 3 saatten daha kısa bir sürede şarj olabilen bataryası gün içerisinde uzun saatler boyunca cihazı çalıştırabilmekte, yoğun çalışma şartlarında her zaman kullanıcının yanında yer almaktadır. Kolay kullanımı, hafifliği ile şık tasarıma sahiptir. Fiyatı da performansına göre uygun bir cihazdır.

Catchwell MC 3000 el terminali Intel Xscale marka işlemciyle kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. İşlemci hızı 400 Mhz olup oldukça yeterli düzeydedir. Veri saklama özelliği 128 MB Ram ve 128 MB Flash özelliğindedir. Ekran özelliği 3.5 inc TFT 64 K Renkli LCD özelliğindedir. Ekran çözünürlüğü 240*320 Pixeldir. Bağlantı özelliği USB, RS 232, IrDA ve Opsiyonel olarak Bluetooth kullanılmaktadır. İşletim sistemi Microsoft Windows CE 6.0 ile uyumludur. Kamera özelliği 1.3 MP dir. Çalışma esnasındaki ısıya karşı dayanıklılık derecesi -10 C ile 50 C derece aralığındadır. Bu özellik ile soğuk hava depolarında ve zorlu iklim şartlarında da kullanım imkanına sahiptir. 1.5 metre yükselik mesafesine karşı dayanıklılık göstermektedir.Dışarıdan gelebilecek darbelere, toza,suya ve neme karşı da oldukça dayanıklı bir üründür. Tuş takımı arkadan aydınlatmalı 12 li numerik özelliktedir. Arkadan aydınlatma özelliği ile karanlık ortamlarda ve ışığın az olduğu ortamlarda rahatlıkla görüntü verebilmektedir.

Catchwell MC 3000 el terminali özellikleriyle oldukça kullanışlı ve çok yönlü bir cihazdır. Ürün Catchwell firmasının garantisi altındadır. Ürünün garantisi 2 yıldır. Ürünün periodik bakımları da Catchwell firması tarafından takip edilmektedir.

Bir cevap yazın