Catchwell CW30

Catchwell CW30 el terminali genellikle lojistik uygulamalar, stok yönetim, posta teslimatı gibi işlemlerde kullanılmak için üretilmiştir. Birçok özelliği yüksek performanslı bir şekilde yapabilmesi için 256 MB lik geniş hafıza kapasitesine sahiptir. Marvell PXA320 (806Mhz) işlemcisi ile çok hızlı özellik kazanmıştır. Yüksek hıza sahip kablosuz iletişim seçeneği ve Bluetooth teknolojisi vardır. İçerisinde GPS ve 3 mega pixel kaliteli kamera özelliği vardır. Çizgisel barkod dilleri ve iki boyutlu barkodları okuyabilme özelliğine sahiptir. Catchwell CW 30 geniş klavye takımı ile kullanım kolaylığı sunmakta, yüksek kapasiteye sahip bataryası tek şarj edildiğinde gün içerisinde uzun süre kullanım olanağı tanımaktadır. Düşme risklerine önlem amaçlı cihaz üzerinde el kayışı vardır. Catchwell CW30 el terminali SD kart yuvasıyla ekstra hafızaya kapasitesine sahip olmaktadır. Özellikleri ile birçok alanda kullanım imkanı tanımaktadır.

Teknik Özellikleri

Catchwell CW 30 el terminali hızlı işlemci özelliği ile kullanıcıların verimliliğini arttırır. Ürünün işlemcisi Marvell PXA 320 olup işlemci hızı 806 Mhz ile sınıfının en gelişmiş modellerindendir. Hafıza kapasitesi 256 MB Ram, 256 MB Flash özelliği içermektedir. Ekran özelliği 3.5 inc TFT özelliği içermektedir. Ekran çözünürlüğü 240*320 pixeldir. Bağlantı özelliği USB, RS 232 içermektedir. İşletim sistemi Microsoft Windows CE 6.0 özelliği içermektedir. Kamera özelliği 3MP dir. Ağırlığı bataryası dahil 350 gramdır. Çalışma sıcaklığı -20 C derece ile 50 C derece aralığındadır. Soğuk hava depolarındai kötü iklim koşullarında ve nemli ortamlarda rahatlıkla çalışabilmektedir. IP 54 standartlarına uygun olan bir ürün olup toza, suya ve neme karşı dayanıklıdır. 1.5 metre yükselik mesafesinden düşmeye karşı dayanıklılık göstermektedir. Arkadan aydınlatmalı Numerik takım özelliği ve ek olarak Navigasyon tuşları özelliğine sahiptir. Işık seviyesinin düşük olduğu ortamlarda görüntü kalitesinden ödün vermemektedir.Boyutları 176 mm, 76 mm ve 34 mm özelliğindedir.

Catchwell CW 30 el terminali Catchwell firmasının ürettiği en hızlı işlemci özellikli ürün özelliğine sahip olan bir cihazdır. Kolay kullanımı, hızlı yapısı, zor şartlarda başarıyla çalışabilmesi, yogun operasyon esnasında oluşabilecek aksaklıkların en aza indirgenmesiyle oldukça gelişmiş bir üründür. Garanti süresi iki yıl olup isteğe bağlı olarak uzatılabilmektedir.

 

Bir cevap yazın