Atid AT 870 Wifi + Bluetooth

Atid AT 870 Wifi ve Bluetooth özellikli elde kullanımlı terminal geniş ölçülere sahip barkod etiketleri uzun mesafeden okuyabilmesi için tasarlanmış olan bir cihazdır. Tarama derinliği 2 metreye mesafeye kadar çıkabilmektedir. Uzun kullanım imkanı sağlayan 4400 Mah bataryası ile gün içerisinde sürekliliği desteklemektedir. Ana merkezle kablolu ve kablosuz bağlantı özelliği olan Atid AT 870 Wifi   Bluetooth el bilgisayarı, USB portuyla beraber bluetooth ve WIFI modülleriyle sistemden uzak bölgelerden veri transferi yapabilmektedir. Tek boyutlu barkod sembolleri için laser tarayıcı ve iki boyutlu barkod görüntüleyici özelliği olan cihazın 1.3 Megapixel kamerası ve cihazın yerini gösteren GPS özelliği vardır. Dayanıklı yapısı, su ve toz geçirmeyen yapısı ile saha çalışmalarını destekleyen yüksek performanslı el terminali cihazdır. Kullanım alanları genellikle saha alanları, soğuk hava depoları, endüstriyel alanlar olmaktadır. Çok yönlü özelliklere sahip olan bu ürün birden çok yerde kullanım özelliğine sahiptir. Yoğun çalışma şartlarından etkilenmeyen, günboyu kesintisiz çalışabilen, kullanıcı dostu, verimliliği arttıran ve maliyetleri en aza indiren özelliklere sahiptir. Ayrıca hızlı yapısı ile üretken bir üründür.

Teknik Özellikleri

Atid AT 870 Wifi ve Bluetooth lu el terminali bağlantı özellikleriyle de oldukça gelişmiş bir cihazdır. Ürünün işlemcisi Intel Marvell PXA 320 olup işlemci hızı 806 Mhz dir. Oldukça hızlı bir işlemciye sahip olan bu ürün bu özelliğiyle yoğun çalışma şartlarının üstesinden başarıyla gelip iş gücü kazanımı sağlamakta çalışan personelin işlerini kolaylaştırmaktadır. Veri saklama özelliği 128 MB Ram ile 256 MB Flash özelliğindedir. Ekran özelliği 3.5 inc tir. Bağlantı özellikleri arasında USB, RS 232, Bluetooth ve Wifi seçenekleri kullanılmaktadır. Bluetooth özelliği kulaklıkla da kullanılabilmektedir. GPS özelliği de cihazın yeri hakkında bilgi vermektedir. İşletim Sistemi Microsoft Windows CE 6.0 ile uyumluluk göstermektedir. Ağırlığı bataryası dahil 626 gramdır. Çalışma ısısı -20 C derece ile 50 C derece aralığındadır.Zorlu iklim koşullarından, nemli ortamlardan etkildenmeden aralıksız olarak çalışabilmektedir. IP 65 ratingi ile sızdırmazlık özelliği kazanmış olup, dışarıdan gelebilecek darbelere karşı da dayanıklıdır.Boyutları 146 mm, 74 mm ve 26 mm aralığındadır.

Atid AT 870 Wifi ve Bluetooth özellikli el terminali Atid firmasının marka güvencesi altında piyasaya sürülmüştür. Gelişmiş özelliklerinin yanında uygun maliyetiyle de kullanıcıları cezbetmektedir. Garanti süresi iki yıl olan bu ürünün teslimatı da Atid firmasının teknik ekibi tarafından yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın