Atid AT 870 RFID

Atid AT 870 RFID elde kullanılmak üzere geliştirilmiş terminal, geniş barkod etiketlerini uzun mesafeden okuyabilme özelliğine sahip olan bir cihazdır. Okuma performans mesafesi 2 metre uzaklığa kadar olabilmektedir. Uzun kullanım süresi olan 4400 MAh bataryası ile gün içerisinde kesinti yaşatmadan çalışabilmektedir. Diğer sistemlerle kablolu ve kablosuz iletişim özelliği olan Atid AT870 RFID el terminali yüksek hıza sahip USB arabiriminin yanında bluetooth ve WIFI teknolojisiyle merkezden daha uzak alanlardan data aktarımı yapabilmektedir. Tek boyutlu barkod sembolleri okuyabilmesi için laser tarayıcı ve iki boyutlu barkod görüntüleyicisi olan cihazın 1.3 Megapixel kamerası ve cihazın nerede olduğunu gösteren GPS ünitesi vardır. Dayanıklı yapısı, su ve toz geçirmeyen tasarımı ile saha çalışmalarını destekleyen yüksek performanslı el terminali cihazdır. Atid AT 870 RFID el terminali 128 MB RAM ve 256 MB ROM veri kapasitesine sahip olmakta , ergonomik tuş takımı ve dokunmatik ekranı bulunmaktadır.Genellikle saha alanlarında, endüstriyel alanlarda , ofislerde kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Atid markasının ürettiği model olan AT 870 RFID el terminali oldukça kullanışlı bir üründür. İçerisinde Intell Marvell işlemci ile uyumluluğu olan bu ürünün 806 Mhz lik hızı bulunmaktadır. Piyasada olan ürünler arasında işlemci hızı en yüksek seviyede olan bu ürünün bu özelliği ile verimliliği arttırmakta, kullanıcıların işlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmalarını sağlamakta ayrıca maliyetleri de en aza indirgemektedir. Veri saklama kapasitesi sınıfının diğer ürünlerine göre yeterli seviyededir. Ekranı 3.5 inc özelliğindedir. Bağlantı uygualmaları arasında USB ve RS 232 bulunmaktadır. Kamera özelliği opsiyonel olup 1.3 MP kamera eklenebilmektedir. Boyutları 146 mm, 74 mm ve 26 mm özelliğindedir. Ağırlığı gelişmiş bataryası dahil 626 gramdır. Çalışma ısı dayanıklılığı 50 C derece ile -20 C derece aralığındadır. Soğuk hava depolarında zorlu iklim şartlarından etkilenmeden başarıyla görev alabilmektedir. IP 65 ratingi ile sızdırmazlık özelliğine sahip olup dayanıklı bir yapıdadır. Toza, suya, neme dışarıdan gelebilecek darbelere dayanıklılık gösterir.

Atid AT 870 RFID el terminali hafif, ince, şık tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Dayanıklılığı oldukça geliştirilmiştir. Zor şartlarda başarılı performans gösterebilmesiyle kullanıcının her zaman güven duyabileceği bir ürün olmaktadır. Garanti süresi iki yıldır. Atid firmasının marka güvencesi altında piyasaya sunulmuştur. Özelliklerine göre fiyatı oldukça uygun olan bir üründür.

Bir cevap yazın