Toshiba B-FV4T

Etiketlerin birçok kullanım alanı olmakla birlikte etiket çeşitleri artıkça etiket yazıcılar da çeşitlenmiş ve kalite sürekli artmıştır. Kalite arttığı gibi etiket baskısı gittikçe kolaylaşmış, saniyeler içinde alınan baskılar sayesinde kullanım alanları yaygınlaşmıştır. Toshiba piyasadaki yazıcılardan pek çok üstün özelliği bulunan, kullanıcıya en iyi baskıları veren, takılmadan ve sorun çıkarmadan çalışan bir yazıcıdır. Toshiba yazıcı ile raf etiketleri, ürün etiketleri, nakliye etiketleri, depo etiketleri, biletler, bileklikler, numune etiketleri, palet etiketleri, damga etiketleri gibi farklı amaçlara yönelik olsa da hepsi işlerinizi daha planlı yapmanızı sağlayacak etiketler yazdırabilirsiniz. Birçok etiket üzerindde alıcı için kritik bilgiler barındırmaktadır.

toshiba b fv4t barkod yaziciEtiketlerin kalitesiz olması ve baskıların okunmaması ya da kısa sürede bozulması alıcılar için kötü sonuçlara sebep olur. Fakat Toshiba B-FV4T yazıcı gibi bir üründe böyle bir durumla karşılaşılmaz. Direkt termal ve ve termal transfer yöntemlerini baskıda kullanabilen cihaz ikisinde de başarılı sonuçlar almaktadır. Ribonlu ve ribonsuz yazdırma diye de bilinen bu yöntemler ile kuşe etiketler, vellum etiketler, termal etiketler yazdırabilirsiniz. Toshiba, ribon kullanımı gerektiren bir baskı yöntemi olan termal transfer baskı yapacağınız zaman bu yazıcı ile Toshiba onaylı ribon kullanmanızı önerir. Bu sayede cihaz ile tam uyumlu bir ribon kullandığınızda etiketlerinizin raf ömrü uzayacak ve baskılarda hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız. Ayrıca ribonlar için geniş bir iç hacme sahiptir. 300 metreye kadar ribon yüklemesi yapılabilen cihaz bu sebeple sık sık durdurmayı gerektirmez.

Uzun süren kesintisiz baskılar yapabilirsiniz. Toshiba B-FV4T sağlam bir kasaya sahiptir. Güçlendirilmiş kasası yazıcıyı dış etkilerden korumaktadır. Küçük alanlara da sığan cihaz, masaüstü yazıcı olarak şık tasarımıyla da dikkat çeker. Kullanımını kolaylaştıran tasarımı aynı zamanda ergonomiktir. Yazıcı iki baskı yöntemi sunmaktadır. Aynı zamanda bu baskıları iki farklı çözünürlükte de yapabilmektesiniz. 203 dpi çözünürlüğün yanı sıra 300 dpi çözünürlük de seçenekler arasındadır. En karmaşık etiket tasarımlarını dahi sorunsuz yazdırmaktadır. Toshiba barkod yazıcı baskı maliyetleri düşürmesiyle birlikte enerjiden de tasarruf etmektedir. Düşük enerji kullanımıyla çevre dostu bir üründür. B-FV4T yazıcıyı kullanmaya başlamadan önce halihazırda kullandığınız sistemde değişikliğe gitmenize gerek yoktur. Çünkü B-FV4T etiket yazıcı tüm yazıcı dilleri ile uyumludur.