İnstagram Üzerinden Para Kazanmanın Yolları

İnstagram, Türkiye’de 22 milyon kullanıcıya ulaşan en büyük görsel(fotoğraf),caps,imaj paylaşım sosyal ağı olan ve bu ağı aktif olarak kullanan 15 milyon aktif kullanıcısı ile hemen hemen çevrenizdeki insanların çoğunda instagram hesabı bulunmaktadır.

İnstagram, Facebook iştirakı olarak piyasa da güncellemelerini devam ettirmektedir. Facebook tarafından satın alındıktan sonra kullanıcı sayısı oldukça yükselten ve o sayıyı Türkiye pazarından pinterest gibi fotoğraf sosyal ağlarını geri de bırakarak aynı kategori deki sosyal medya uygulamalarını geri de bırakmıştır. Ünlü veya ünlü olmayan halk dilinde fame olan kişilerin de arasında bulunduğu bu sosyal medya para kazanmanın veya para kazandırmanın en etkin yolu haline gelmiştir öyle ki çoğu sosyal medya uygulamaları  instagram,facebook,twitter,swarm,tumblr gibi sistemler ile ortak çalışma içerisindedir.

Diğer sostal medya uygulamaları ile koordineli çalışan Instagram diğer uygulamalarda hesabınız aktif ise aynı anda diğer uygulama hesapları ile paylaşma özelliği sunmaktadır.

Örneğin yapmış olduğunuz el işçiliği ile kazak çeşitleri,el diven,patik bu ürünleri sosyal medya üzerinden milyonlara ulaştırabilir. Mesaj,Whatsapp, GSM numaranız üzerinden sizlere ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz.

One thought on “İnstagram Üzerinden Para Kazanmanın Yolları

  • 21/02/2018 tarihinde, saat 17:49
    Permalink

    intagram da yorumlarda anket doldurarak para kazanma diye bir sayfa gördüm konuştum anket doldurma paneli verdiler bana günlük 3 veya 5 tane dolduruyordum bu ama ödeme almaya geldiğimde hesabımda 60 tl birikmişti ödemeyi çok zor almıştım bu konuda dikkatli olun zamanınız gidiyor ve bir o kadar da para vermedeuğraştırıyorlar

Yorumlar kapatıldı.