Cevahir Alışveriş Merkezi Ne Zaman Açıldı

İstanbul’daki alışveriş ve yaşam merkezlerinden en köklü olanlardan biri de Cevahir’ dir. Ayrıca Avrupa’nın 2. en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini de korumaktadır. Kurulduğu günden bu yana birçok insana da istihdam sağlayan Cevahir, yer olarak merkezi bir alana kurulmuştur. 6 katlı olan ve yaklaşık üç yüze yakın mağazasıyla gelen ziyaretçilere eğlenceli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır. Ayrıca düzenlediği etkinliklerle de gelen ziyaretçiler keyifli dakikalar geçirmektedir.

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezinde Çocuklara Yönelik Etkinlikler

Çocuklar için de etkinlik düzenlenen Cevahir’de, Ağustos 2017 tarihinde çocuklar kulübü tarafından düzenlenen aktif eğitimlere devam ediliyor. Ağustos Ayı içerisinde 26,27 ve 30 tarihlerinde etkinlikler takvimde yer aldı bile. Bu tarihlerde 12:00, 14:00, 16:00 ve 17:30 saatlerinde etkinliklere katılabilirsiniz. Etkinlikler uzman eğitimciler tarafından takip edilmektedir. Dilerseniz sitesini ziyaret edebilir, güncel çocuk kulübü etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

Cevahir Alışveriş Merkezi Ne Zaman Açıldı

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi Sinema Salonları

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi sinema salonları da sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Dünyanın merkezinden sanata açılan kapı Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezinde, Cinemaximum’a ait, her biri 177 kişilik, 11 adet sinema salonu yer almaktadır. Güncel filmlerin sahne aldığı bu salonlarda, gelen izleyiciler, kaliteli görüntü ve ses sistemi sayesinde rahat koltuklarda oturarak tercih etmiş oldukları filmin keyfini çıkarabilmektedir.

Cevahir Alışveriş Merkezinin Açılış Tarihi

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi 2005 yılında İstanbul Şişli’de açılmıştır. Dünyanın en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini koruyan Cevahir, şuanda da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Cevahir Çalışma Saatleri

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi yılın 365 günü açıktır. Açılış saati 10:00-22:00 arasıdır.

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezine Ulaşım

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezine farklı araçlarla ulaşmak mümkündür. İstanbul’un merkezi yerinde olan Cevahir Alışveriş Merkezine, Yenikapı- Hacıosman metrosu Mecidiyeköy-Şişli durağında indikten sonra Şişli yönünden çıkarak ulaşabilirsiniz. Metrobüsle ulaşım da mümkün. Avcılar-Zincirlikuyu hattını kullanarak Mecidiyeköy durağında inip yürüyerek Cevahir’e ulaşabilirsiniz. Otobüs kullanmak isteyenler için de Şişli’den geçen otobüslerle Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezine ulaşmak çok kolay.