Argox CP-2140 Yerine Epson C7500

Argox CP-2140 barkod yazıcı Argox’un gelişmiş teknolojiye sahip masa üstü kompakt yazıcı serisindendir. 2.1 kg ağırlığıyla zahmetsiz taşınabilirliği bulunup  yer darlığı çekilen ortamlarda kolaylıkla konuşlandırılabilmektedir. Küçük ebatlara sahip olmasının yanında iç derinliğinin uygunluğuyla uzun metrajlı ribonlarla  birlikte çalışabilmektedir. Argox CP-2140 barkod yazıcı seri port ve veri aktarımının hızlı gerçekleştiği USB arabirimleri vasıtasıyla sisteme dahil olabilmektedir.

Ribon kullanımsız direkt termal yazdırma yöntemi ile birlikte termal transfer baskı sistemi de uygulayabilmektedir. 203 dpi çözünürlük kalitesinde baskı vermekte olan Argox CP-2140  en fazla 102 mm baskı hızına ulaşabilmektedir. Etiket üzerine 104 mm genişlikte yazdırım yapabilmektedir. 8 MB DRAM ve 4 MB flash belleği bulunmaktadır. İstenildiği taktirde ürünle birlikte Argox modellerle uyumlu Argokee klavye ve kesici ünite birlikte gelebilmektedir.

Atık bu siyah şeritli yazıcıların yerini renkli etiket yazıcılar almıştır. Bunlara en iyi ve günce örnek Epson c3500 ve Epson c7500 renkli etiket yazıcılarıdır. Fiyat ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.