Aile Boyu Tatil Fırsatları

Herkesin tatil beklentisi farklıdır. Ailecek yapılan tatilde aile oteli beklentisi olur. Aile otelleri, genelde çocuklu ailelerin tatili için tasarlanmış, daha geniş odalar rahatlık sunan otellerdir. Özellikle ailecek tatile gidilecekse ve çocukların yaşları küçükse, çocuk dostu otel olması tercih edilmektedir. Böylelikle anne baba rahat bir tatil geçirirken çocuklar eğlenmeye devam edebilir. Birçok otelde 0-12 yaş arası çocuklardan ücret alınmaması ailecek tatil yapmak için güzel bir fırsattır. Aile için özel odalar fiyat olarak avantajlıdır. Bazı tatil yerleri çocuk dostu olmasıyla, aile tatili için uygun görülmesiyle tercih edilir. Böylelikle hem aileyle verimli zaman geçirilir hem de tatil ihtiyacı giderilmiş olur.

Ailecek Tatil İçin Belek

Belek’te birçok otel yetişkinlere sunduğu fırsat ve eğlencenin yanı sıra çocuklara da etkinlik ve daha fazla aktivite sunmaktadır. Golf sahasının çokluğuyla bilinen Belek’e çocuğunuzla golf oynamanız verimli zaman geçirmenizi sağlar.

Ailecek Tatil İçin Alanya

Aile tatili için uygun beldelerden birisidir. Güzel deniziyle ünlü Alanya’da tarihi mekânlarda oldukça çok olduğundan çocukların bilgisinin artmasına yardımcı olur. Çocuk dostu otellerin yanı sıra belediye tarafından da çocuklar için çocuk tiyatroları ve etkinlikler de düzenleniyor.

Ailecek Tatil İçin Side

Yaz tatilinde çocukların ve ebeveynlerin deniz, güneş ikilisinden kalan zamanlarda doğa ile iç içe geziler düşünülürse Side’ye 7-8 kilometre uzaklıkta olan ve birçok bitki, hayvan türlerine ev sahipliği yapmakta olan en bilindik doğal güzelliklerden Manavgat Şelalesi’ne günübirlik bir ziyarette bulunabilme kolaylığı açısından tercih edilebilir.

Ailecek Tatil İçin Marmaris

Doğal liman özelliği taşımakta olan Marmaris, çocuklara beraber geçirilecek aile tatili için birçok kolaylık sunuyor. Özellikle çocuklu aileler için tercih edilme nedenleri çok. Su parklarıyla çevrili ortamlar, deniz, kumsal plaj ve su sporları keyfi, günübirlik tekne turları gibi birçok aktivite var. Marmaris Yunus Parkı’na günlük gezi yapılabilir, burada yunuslarla fotoğraf çekilebilir ve yunuslar ile birlikte yüzebilirsiniz.